Witamy na Forum X-Game - Zachęcamy do rejestracji oraz czynnego korzystania z forum!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restart uniwersum
Co do u2 jeszcze - czy ktos uzywa elektrowni fuzyjnej? Bo z tego co wiem to chyba jest to budynek nieuzywany, moze usunąć, żeby nie śmiecił?
Odpowiedz
Obecnie speed flot ustawiony na x9 i myśle, że tak zostanie.
Loty podstawowymi statkami to minimum 3:30minuty więc nie będzie sytuacji gdzie ktoś pójdzie do WC i zobaczy złom z floty po powrocie.
GŚ w układzie~20minut, 100 układów~1:30h
Odpowiedz
ale jak bedzie w wc ciezsza przypadlosc Smile dluzsza niz 3.30 i zobaczy zlom to co wtedy Tongue
Odpowiedz
Ja potrafie w wc ogladac yt na tel i spedzic 10 min na dluzsze posiedzenie xD
Odpowiedz
co do usuniecia penka to bardzo dobry ruch im blizej ogame tym lepiej
Odpowiedz
Rowniez jestem za pozbyciem sie.
Odpowiedz
Zdaje się na U2 ma nie być punktów wiec będziecie zadowoleni :-)

Edit chodziło o penki (durna autokorekta)
Odpowiedz
Penka nie bedzie, bedzie za to giga recykler i giga transporter czego brakowało Wam na u1. Jedyne dwa statki inne niż w oryginale. Z obrony tez usunalem nowe systemy by było jak w ogame, zostało działo grawitonowe. Badań nie ruszałem i jest tak jak na u1.
Odpowiedz
Na nowym uniwersum zostanie wprowadzona TWIERDZA - czyli jedna zabunkrowana planeta po środku galaktyki z eco i z dużą ilością surki i magazynami.
Surowce na tej planecie będą rosły, celem graczy będzie zbudować taką flotę która przebije się przez bunkier z zyskiem. Ktoś komu się to uda zyska sporo surowców. Najszybszym sposobem będzie ACS, lecz i solo można zdobyć Twierdzę.
Twierdza będzie umieszczona na 2:250, będzie idlerem z zerową ilością pkt w statystykach tak jak konto Farma.
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości